Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Časté otázky


1. Ako si vymením neplatnú jednorázovú (stieraciu) parkovaciu kartu? 

Parkovacie karty s platnosťou do 31.3.2016 nebude možné zameniť, preto upozorňujeme vodičov aby ich spotrebovali najneskôr do dátumu ich platnosti.   Papierové parkovacie karty v hodnote 0,80 Euro s dátumom platnosti do 31.12.2014 boli zamieňané v spoločnosti Rebus spol. s r.o. na Krížnej ul.č.4 v Bratislave do konca marca 2015. Ich zámena už nie je možná.

2. Ktoré ulice patria do regulovanej zóny a koľko stojí parkovné?

Zoznam ulíc a mapu zóny nájdete tu. 
Cena parkovného je podľa platného cenníka, kt. nájdete
tu
Povinnosť platenia je v pracovné dni v čase 08.00 -16.00 hod.

3. Aké mám možnosti parkovania ako obyvateľ zóny?

Pre platené uličné parkovacie miesta je možnosť si po splnení podmienok zakúpiť rezidentskú parkovaciu kartu (nálepku) za zvýhodnenú cenu. Viac tu.

4. Ako sa vybavuje vyhradené miesto?

Žiadateľ zašle mailom alebo poštou jednoduchú žiadosť s uvedením počtu žiadaných miest, lokality ich umiestnenia (názov ulice alebo známeho objektu) a časové obdobie, v ktorom chce využívať vyhradené parkovacie niesta.
Naše pracovníčky v krátkej dobe vyrozumejú žiadateľa o možnosti parkovania a ďalšom potrebnom postupe pre užívanie vyhradených parkovacích miest.

5. Dá sa u vás platiť platobnou kartou ?

Áno, akceptujeme všetky platobné karty okrem American Express.

6. Kde sa nachádza vaše predajné miesto ?

Sídlo spoločnosti je na Námestí SNP č. 14 (oproti Starej tržnici, na druhom poschodí nad reštauráciou McDonald´s)

7. Som invalid, ako môžem parkovať ?

Vozidlá s označením E15 môžu parkovať bezplatne na vyhradenom parkovacom mieste (P - reserve so symbolom vozičkára - E15). Je však možné parkovať aj na ostatných platených parkovacích miestach (IP 17a) s podmienkou zakúpenia si parkovacej karty.

8. Zásobujem prevádzku, kde alebo ako môžem zásobovať ?

V centre mesta je vyznačených cca 20 lokalít s označením P-Reservé s dodatkovou tabuľkou: Pre zásobovanie v čase 06.00-10.00 hod., 16.00-18.00 hod. V tomto čase môžete bezplatne a výhradne zásobovať. Môžete nás kontaktovať a poradíme Vám, kde je najbližšie takéto miesto.

9. Dostal som papuču-blokovacie zariadenie, prečo ste mi ju dali, koľko stojí pokuta ?

Rozhodnutie o dopustení sa dopravného priestupku a taktiež spôsob (osadenie blokovacieho zariadenia resp. odťah) jeho riešenia vrátane určenia výšky pokuty patrí výhradne do kompetencie polície.
 


 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

1295614

20.9.2019
ÚvodÚvodná stránka